Za každou fotografiou sa skrýva
jedinečný príbeh

Timelapse & Video

Fotografie v pohybe Portfolio Projekty z oblasti videa a timelapse, v ktorých sa snažím zachytiť krásu sveta okolo nás a priniesť vizuálnu inováciu pre rôzne projekty. Moje práce zahŕňajú časozberné videá, krátke reklamy a mnoho ďalších projektov, ktoré kombinujú moju vášeň pre fotografiu a videoprodukciu. Unikátne vizuálne zážitky, ktoré oslovujú a inšpirujú divákov.

SLOVAKIA The Art of Nature

Time Lapse
Po šiestich rokoch od uverejnenia môjho posledného videa, je mi cťou predstaviť vám projekt, ktorý je pre mňa veľmi dôležitým míľnikom môjho života. Verím, že čas i úsilie ktoré som do tohto projektu vložil vás tak isto ako mňa, nadchne, chytí za srdce a doslova nabije krásou a energiou našej slovenskej prírody.

LOW TATRAS The Art of Time

Time Lapse
20 000 fotografií, 1500GB surového materiálu, tisíce výškových metrov s ťažkou technikou na chrbte a nespočetné množstvo hodín práce. Takto vyzerali moje posledné 2 roky, ktoré som venoval tvorbe tohto krátkeho filmu. Všetky zábery boli natočené v Národnom parku Nízke Tatry.

Ready for adventure

Promo video
Propagačné video pre slovenskú značku Blackhill outdoor. Merino oblečenie, ktoré bolo vytvorené pre náročné podmienky a extrémne aktivity. Vo videu vás čakajú zábery prírody a outdoorových aktivít, ktoré zvýrazňujú, ako oblečenie značky pomáha jej zákazníkom vychutnať si každú chvíľu svojho dobrodružného života.

Castle Lupca Aerial View

Promo video
Výhľad na krásny hrad Ľupča z nevšednej perspektívy. Zo záberov je možné vidieť hradné múry, veže a strechy, ktoré dotvárajú nádherný výhľad na okolitú krajinu. Vychutnajte si krásu a históriu tohto kultúrneho pokladu, ktorý je súčasťou nášho národného dedičstva.

In the heart of Slovakia

Time Lapse
Moje prvotné časozberné video, ktoré sa skladá z 4625 fotografií zachytávajúcich krásy okolia Dolnej Lehoty v Nízkych Tatrách. Tento projekt mi umožnil zhmotniť moju vášeň pre časozberné videá a zároveň objaviť nové spôsoby, ako sa vizuálne vyjadriť.